Nabízíme Vám přípravu 3D modelu, stl souboru používaného na programování všech 3D tiskáren a následně i klasických 2D digitálních výkresů pro Váš archiv a interní použití.

 

Pro tvorbu modelu, který bude splňovat Vaše požadavky jsou samozřejmě nutné informace od Vás. Důležitá je budoucí pohledovost jednotlivých stran výrobku. Jeho použití včetně prostředí, ve kterém ho plánujete používat. Budete ho chtít tisknout i v budoucnu, nebo se jedná pouze o prototyp, který se bude v budoucnu klasicky vstřikovat, odlévat, svařovat, obrábět apod? Každá z těchto technologií má svá omezení a to co lze vytisknout nemusí jít vždy vyjmout z formy.

 

Předání digitálního 2D výkresu dle dohody např. ve formátu pdf je součástí. Následnou sériovou výrobu takového dílu Vám rádi nabídneme a zajistíme (viz Outsourcing), ale rozhodně Vám nebudeme bránit, pokud si ho chcete zajistit sami.

 

Konstrukci celých strojů v tuto chvíli z kapacitních důvodů nenabízíme. Rádi ale připravíme cenovou nabídku na jejich kompletní výrobu včetně montáže a dopravy (viz Outsourcing).