Opravdu si myslíte, že zaměstnáváte toho nejlepšího nákupčího? A má k dispozici skutečně spolehlivé, kvalitní a levné dodavatele? Nebo chcete denně odpovídat dodavateli na otázku: "Good Mornig, how are you?" a přitom se nic nedozvědět o termínu dodávky? Máte už dost toho, jak nechápe že rozměr 15,1 není 16 a že to nestačí? Nebo jsou prostě jen nabídky dodavatelů nepřiměřeně drahé?

 

Nabízíme Vám 15 let zkušeností s organizováním technického nákupu dílců a celků. Formou Projektmanagementu Vaše dílce rozpracujeme, oslovíme ty nejvhodnější dodavatele napříč dostupným světem. Projdeme s nimi vyzkoušenou technologii a dle množství a charakteru dílců pro Vás zorganizujeme jejich výrobu v Evropě, Turecku nebo např. Číně, včetně kontroly kvality, dopravy a případně proclení. Zajistíme výrobu přípravků a spolu s Vámi je uvolníme do výroby. Zajistíme vzorky před první dodávkou, postaráme se o vhodné balení.

 

Termín je samozřejmě závazný, cena konečná a o schválené technické specifikaci se nediskutuje. Zajistíme, že Vás dodavatelé nebudou obtěžovat napřímo a zároveň se postaráme, že se dostanou pouze k nejnutnějším informacím, takže Vaše výrobky zůstanou Vašimi.

 

Pro více informací o našem outsourcingu se můžete podívat na stránky Outtech International, který je naší součástí. 

 

 

 

Attachments:
Download this file (Všeobecné nákupní podmínky rev 20160620.pdf)Všeobecné nákupní podmínky[ ]52 kB